| Bacemi a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu cineva care are experienta in ce priveste relatiile de cuplu si chiar a trait sau poate chiar inca traieste relatii autentice bazate pe iubire, incredere, respect si angajament.

M-as bucura mult sa vorbesc mai mult cu fete/femei, dar asta nu inseamna ca nu as avea ceva de invatat si de la reprezentantii sexului masculin.

E cineva dispus sa vorbim serios si deschis pe tema asta?

Vreau sa imi limpezesc un pic gandurile.

Răspuns Câştigător
| Dina a răspuns:

Cu mare placere as discuta despre asta.

15 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Cand ai nevoie, sti unde ma gasestiwinking

| stejara2 a răspuns:

Intru rar pe aici, Alex...viata nu reusim sa o intelegem niciodata oricat de aproape am fi de intelegerea universala, de punctul culminant al intelegentei.
Stiu bine la ce te referi, te inteleg perfect, recunosc, a trait si traiesc o casatorie bazata pe iubire, respect si incredere reciproca!
Daca vrei sa discutam, imi trimit mesaj privat, si iti spun cum dai de mine, pe messenger nu prea intru, nu mai am vechiul ID, de asta am pierdut legatura...
Succes

| doc69 a răspuns:

Kk intreaba formuleaza.

| simina a răspuns:

O sa te ajut cat pot de mult dar o sa trebuiasca sa suporti si ceva mai putin placut....adevarul.

| Niiiicu a răspuns:

Eu sunt dispus sa discutambig grin

| TreiSurori a răspuns:

Si eu te pot ajuta happy

| Valyvly a răspuns:

In mica parte, imi pare rau ca nu am vazut la momentul potrivit "intrebarea" ta. In mare parte, ma oftic rau ca am ratat ocazia astahappy

Oricum, daca mai esti dispus, iti voi spune cu placere cum vad eu lucrurile.

Pe mess sunt de cele mai multe ori pe "Invisible". Un buzz va fi de ajunstongue

| flory_5471 a răspuns:

Cand o sa intalnesti femeia potrivita totul o sa vina de la sine, o sa ai intrebari dar raspunsurile o sa le gasiti impreuna intr-un mod frumos si natural. Iubirea nu se invata, ca sa spun asa, din experientele altora, iubirea se simte. iubirea adevarata se simte.
Trebuie doar ca dintre atatia oameni sa il intalnesti pe cel care e numai si numai pentru tine!

| Bacemi explică (pentru flory_5471):

Eu nu caut sa inteleg iubirea. Eu caut sa inteleg viata. M-ai inteles gresit. Iti multumesc oricum pentru gandurile tale frumoase.

| flory_5471 a răspuns (pentru Bacemi):

Ok,scuze...sper sa nu te supere raspunsul meu.

| Bacemi explică (pentru flory_5471):

Deloc. E in regula happy

| flory_5471 a răspuns (pentru Bacemi):

Multumesc!

| bnutrino18 a răspuns:

Sunt dispusa eu:p. Da=mi add la easykill2002

| Ael a răspuns:

E frumos sa traiesti o iubire din asta.

| Bacemi explică (pentru Ael):

E sublim happy