| riki a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum sa fac un videoclip?

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Cu telefonul mobil, cu o camera foto (daca are aceasta functie) sau evident cu o camera video. happy

Daca nu iti place metoda asta. Cu ajutorul unor fotografii poti face un slideshow. Poti sa folosesti Movie Maker sau Picasa pentru inceput. happy

PS: asta am inteles eu din intrebarea ta...

| mirunaluna a răspuns:

Te filmezi cu camera video. si gata

| Mik3 a răspuns:

Iei o camera de filmat si incepi sa filmezi azi un pic maine un pic, si dupa ce ai terminat de filmat te duci talica frumos la google si dai search Sony vegas 7sau8sau8 sunt mai multe, dupa ce termini de instala incepi sa lipesti videourile din zilele in care ai filmat, pui unele peste altele si uite asa o sa apara un videoclip happy funda

| BuggsBunny a răspuns:

Pe calculator cu Picasa 3 :p in real cu un Aparat video laughing

| Radu_8381 a răspuns:

Pai iti iei o camera de filmatwinking filmezi si apoi editezi in movie marker (start->all programs->gasesti acolo in lista) sau iei un program mai bun si editezi smug

| gabygabriel a răspuns:

Te filmezi cu camera web