| Lili_9060 a întrebat:

Vreti sa-mi fiti prieteni?(voi ce-i de pe TPU.)

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Vrei să ne tratezi cu respect şi să ne fii prietenă scriind corect pe româneşte?
"Tot CE-I deranjează pe ceilalţi, mă deranjează şi pe mine".
"Toţi CEI de pe TPU îţi sunt prieteni".
Sper că ai prins diferenţa.
Salut!

| gabriela a răspuns:

Toata comunitatea suntem prieteni intre noi, dar ca sa-ti arat ca suntem prieteni, te invit acum.hai fi prieeten pe lista mea!

| valy a răspuns:

De ce nu?
eu vreau

| Fifylici a răspuns:

Euuuuuuu vreauuuuu

| baru a răspuns:

Salut. Aici pe TPU toti suntem prieteni. Toti ne respectam si ne ajutam. Deci, considerama si pe mine daca vrei, prietenul tau. Pa

| claudiea79 a răspuns:

Da vreau sa fiu prietena ta.iti las id-ul de mess intr-un mesaj privat

| Username6 a răspuns:

Sigurhappyeu vreau sa fiu prietenul tuturorbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

Sigur ca putem fi prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu trebuie sa vreau.aici santem toti prieteni de cand ne inscriem.

| evoke a răspuns:

Dap.De ce nu?
Eu vreau