| anonim_4396 a întrebat:

Vreti sa fiti prieteni cu mine?

Răspuns Câştigător
| BobiTheBoi a răspuns:

Vrem,vrem. A, stai ca sunt deja. laughing

| anonim_4396 explică (pentru BobiTheBoi):

laughing

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hai mandro in fanul meu sasi cant pana dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha ha ha....doamne...tu unde ai trait? cati ani ai? ha ha ha ha.

Eu ma refeream prieteni aici pe site...Si chiar daca voiam sa fiu prieten in realitate imi ziceam numele si dadeam nr de tel.dar pe tine nu te duce capul

| Paulvasile10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai zi asa, ca eu macar gandesc, doamne, tot eu sunt ala fara minte...precizeaza si pentru astia mai greu de cap ca mine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

au trecut 50 de ani de când ne cunoaștem și tu abia acum mă întrebi?

| Paulvasile10 a răspuns:

Serios,nici nu te cunoastem, ce naiba?