| elena_3930 a întrebat:

Ajutor! Pe profilul meu de Facebook, dupa fiecare postare a mea pe perete, mai apare inca o postare idioata a unui video cu niste oua de paianjen in bratul unei femei sau ceva de genul. O scarbosenie in orice caz. Atunci cand vreau sa sterg postarea dispare pur si simplu, dar apare din nou cand vizitez peretele meu a doua oara. E clar ca e un virus, dar nu stiu cum sa scap de el! Si am observat ca nu sunt singura cu problema asta. Cine ma poate ajuta sa scap de chestia asta intr-un mod rapid si eficient primeste fundita! Multumesc anticipat! Pupici! :*

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| TheJokerMan a răspuns:

Nu e nici un virus este un haker (un om ce sparge codurile Pentagonului sau N.A.S.A. etc.) incearca sa stergi tot ce ai pe pagina si dupa aia iesi cu totul dai restart si vei avea rezultate. funda te rog