| Gabriela159 a întrebat:

Am vazut acum cateva zile o poza cu o fata si un baiat care dormeau imbratisati,iar dedesubt scria "ce simte fata : dragoste, caldura, protectie; ce simte baiatul: par in gura, o mana amortita si un bat sculat ". Acum nu mai gasesc poza, funda pentru cine imi da poza.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu am vazut poza, dar eu, ca baiat, nu simt asa ceva. Mi se pare super sa o simt abandonata la mine in brate si sa imi ascund fata in parul ei.

| Gabriela159 explică (pentru SkyPilot):

Nu vreau sa se interpreteze gresit, poza era pentru amuzament

| SkyPilot a răspuns (pentru Gabriela159):

Nu o interpretez nicicum. Dar mi se pare un pic rautacioasa la adresa noastra happy