| Vickyy a întrebat:

Aş dori şi eu o listă cu site-uri de creare de bloguri gen Next blog sau Haipa.De precizat.sa fie pe platforma Wordpress.

Mersi!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

O alternativa interesanta in limba romana este si www.ucoz.ro. Pe langa Blog poti sa-ti faci Site, Forum, etc toate bineinteles gratuit. Costul Magazinului online porneste de la 1.99$/luna, deci aproape gratis :)

Aici ai un tutorial video care iti arata cum:

http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| ZeRoberto a răspuns:

Wordpress.com