| alecsa91 a întrebat:

TPU!

As dori sa imi fac un blog.
Ce imi recomandati? wordpress, blogspot, sau alte platforme pentru bloguri?

Sigur, intrebarea se adreseaza celor avizati!

Mersi!

5 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Cel mai usor e sa folosesti www.ucoz.ro. In caz ca ai nevoie de ajutor, poti accesa forum.ucoz.ro - aici gasesti numeroase materiale utile pentru dezvoltarea site-ului tau.

| GabyB94 a răspuns:

Poti incerca si webnode.ro

Mai ales daca esti incepator e foarte util pentru ca e usor de folosit.

| tpuflorin a răspuns:

Buna, dupa parerea mea blogspot este cel mai usor si eficient site pentru un blog, mai are si unele probleme cu niste erori la unele templeituri si widgeturi care nu mai poti accesa blogul deloc sau sa restaurezi blogul.
Pe wordpress am vazut doar cei seriosi, care chiar scriu chiar daca designul blogului este destul de simplu.
Am avut si eu un blog dar am hotarat sa fac un forum pe platforma phpbb3 pe situl www.byethost.com un site destul de avansat.

Sper ca ti-a fost de ajutor

| alecsa91 explică (pentru tpuflorin):

Ce ai vrut sa spui cu asta:
"Pe wordpress am vazut doar cei seriosi, care chiar scriu chiar daca designul blogului este destul de simplu."

| tpuflorin a răspuns (pentru alecsa91):

Nu stiu daca contul de dezactiveaza pentru inactivitate pe wordpress
pe blogpot sunt destule bloguri fara activitate si stiu sigur ca nu se dezactiveaza blogurile fara activitate, am avut si eu unu.