| QueenTH a întrebat:

Buna!

De ziua mea vreau sa imi fac un tatuaj.Nu imi plac de loc tatuajele gen: florii, pasari ( sunt urate rau ) Stitii vreun site de tatuaje? Sau niste poz cu niste tatuaje frumoase
Dau funda celui mai frumos. happy :*

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| Scarbo a răspuns:

Primul tatuaj este important, te sfatuiesc sa-ti faci ceva simbolic, ceva ce te reprezinta.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Îți recomand site-ul we heart it pentru că vei găsi foarte mule tattoo.
Sper să-ți alegi ceva reprezentativ.
Ai grijă unde-ți faci tatuaj pentru a nu lua boli. Dacă nu a sterilizat produsele acel tatuator, se pot transmite multe. În caz că ai dubii în privința sterilizării, să-i ceri să o facă și în fața ta, asta pentru sănătatea ta.
Mult succes și o seară plăcută!