| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Nu stiu daca intereseaza pe cineva, dar as vrea sa va intreb daca ati folosit site-ul www.sugardaters.ro si ce experiente ati avut.

Am vazut ca pe langa faptul ca e un site mai controversal de dating, mai exact barbatii sunt plini de bani, iar femeile cauta exact acest tip de barbat, desfasoara diverse concursuri cu premii destul de deocheate. Spre exemplu acum au un concurs care se numeste Santa's Sugar Baby 2016 si este curios faptul ca fiind un concurs intertional, avem si noi o romancuta care candideaza.

Nu stiu exact daca este un site legit, de asta intreb daca l-a folosit cineva, fie femeie, fie barbat. Multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| madcerisier a răspuns:

Buna,

Eu folosesc SugarDaters de mai bine de 2 ani. Da, este un site foarte legit. Esti femeie dau barbat? In orice caz, site-ul este destinat barbatilor care cauta o aventura sau pur si simplu pe cineva mai indraznet care sa-i scoata din rutina zilnica. Si bineintels acelor femei care doresc sa aiba un partener cu bani, dar fara nici un fel de obligatii. Practic "no strigs attached".

Nu am participat niciodata intr-un concurs de al lor, dar intr-adevar, au niste premii foarte "piperate" care necesita un mimim de efort din partea concurentilor. Parca nu te poti abtine sa nu te inscrii. Cu toate acestea, mie nu mi-a lipsit nimic de la al meu Sugar Daddy, drept pentru care nu m-am inscris niciodata.

Am vazut si eu romancuta pe Instagramul si Facebookul lor, insa doar Sugar Daddies si Sugar Mamas pot vota.