| Copila2016 a întrebat:

Bună TPU, vreau să nu fiți răi cu mine.

Recent m-am apucat de vlog și.

Nu prea am cine știe ce talent și lumea îmi spune să mă las de acest hobby până mă mai maturizez puțin.

Dar, eu vreau să continui până progresez din ce în ce mai mult până reușesc să îmi fac cât de cât mai mulți vizitatori pe canal...

Și nu vreau să renunț orice ar spune ceilalți așa că vreau părerea voastră la acest clip și să îmi spuneți unde am greșit și unde e bine făcut măcar la comedie și regizare și ce fel de subiecte să mai fac.

Acest tip de videoclip este făcut în comedie, am încercat să fiu cât mai amuzantă posibil.

Încerc câte puțin să pun comedie în vlog-urile mele ca să râdă ceilalți care nu mă cunosc...

Vreau să îmi spuneți părerea voastră la acest clip și ce aș putea să mai schimb la vlog-urile mele.

Am fost la mall și am făcut unboxing

Sper să nu vă plictisiți prea tare sau să mă criticați. :(

SFAT: Uitați-vă mai bine de la minutul 6:26
Dau fundiță
https://www.youtube.com/watch?v=nPr2HPLQpys&feature=yout u.be

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Ma bucur ca iti place idea mea, poate am si eu o problema ca nu gasesc des lucruri amuzante laughing da, si tutoriale de desenat/ desenat +recenzie sau tutoriale de jocuri, toate imi suna a idei mai bune. Mult noroc in viitor si scuze pentru negativismul de la început big grin singurul lucru de care nu sunt sigură este cati fani anime romani sunt

4 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Cringe. Mai bine asculți de sfaturile primite deja, nu înțeleg de ce toți copiii azi încearcă sa facă vlogging

| Copila2016 explică (pentru Justme1997):

Ok happy Dar tot nu mă las. Încerc să îmi fac un jurnal video cu amintiri. Nu vlog normal cum fac ceilalți.

Îmi testez abilitățiile și nu mă port ca ceilalți.

Părerea ta despre vlog consider că este una proastă sau semi-pozitivă...

Este și vina mea că mă urăsc și nu depun mult efort în ceea ce fac... Mă port ca un personaj de Anime în fața camerei.

| Justme1997 a răspuns (pentru Copila2016):

Daca tot iti plac animeurile, nu poti sa faci recenzii anime?

| Copila2016 explică (pentru Justme1997):

Credeam că nu o să îmi mai răspunzi ( pățesc asta foarte des ) și îți mulțumesc din suflet dacă citești și acest mesaj. happy

Bună idee,

Mă gândeam de mult într-un fel la asta desenând personaje anime, dar, credeam că nimănui nu îi va plăcea mai ales că sunt la început răuu de tot...

M-am dezlănțuit cu comedia până vine vara și voi posta mai multe subiecte ca să îmi dezvolt abilitățiile și să mă eliberez de stresul săptămânii de a învăța constant. happy

Dar, decât să fac chestia asta cu comedia și prosteala inutilă în fața camerei mai bine încerc să fac recenzii la anime-uri.

Chiar ai dreptate, și ai zis doar câteva cuvinte, nu o compunere ca mine laughing)

Hmm...

Și mi-ai dat acum de gândit, dacă tot voi face recenzii despre anime-uri să încerc și să desenez personajele respective în timp ce vorbesc despre subiect într-un split screen, green screen sau voice over sincronizat cu subiectul...

Înainte de răspunsul tău,

Eu mereu mă gândeam așa, stresată:

Să fac tutoriale de desenat digital/classic și de făcut jocuri de Android/windows cu grafica mea. Dar îmi ia prea mult timp și dacă muncesc degeaba...

Crezi că va merge ce mi-am propus acum cu ideea ta?

( știu că ce propune creierașul meu de unul singur = muncă inutilă și consumat imens de timp pentru rezultate de selfhate happy )

| Justme1997 a răspuns (pentru Copila2016):

Ma bucur ca iti place idea mea, poate am si eu o problema ca nu gasesc des lucruri amuzante laughing da, si tutoriale de desenat/ desenat +recenzie sau tutoriale de jocuri, toate imi suna a idei mai bune. Mult noroc in viitor si scuze pentru negativismul de la început big grin singurul lucru de care nu sunt sigură este cati fani anime romani sunt