| cosminc a întrebat:

Buna tururor scuze de categorie, eu stiu ca aici gasesc cel mai repede raspunsulhee hee.
Sa trecem la subiec. Eu vreau sa fac cateva videoclipuri pentru youtube. Eu ma pricep la photoshop si vreau sa fac un video cu asa ceva. Adica vreau sa fac Tutorial si SpeedArt (adica fac eu un videoclip care sa se miste repede ). Problema e ca nu stiu program cu care sa modific videoclip (in afara de Windows Movie Maker ). Cine imi da un program de fac video si unu de modificat primeste funda.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| AnooNim12 a răspuns:

Daca IMI DAI UN potosop unde sa editez poze, iti spun ude poti face vidio clitativ!

| cosminc explică (pentru AnooNim12):

Photoshop Cs5 sau Cs6 asteas cele mai bunewinking eu folosesc Cs5 ca nu imi merge Cs6 ca imi cere nu stiu ce SP3 sau Sp2 nu mai tin minte exact.