| cosminc a întrebat:

Buna tururor scuze de categorie, eu stiu ca aici gasesc cel mai repede raspunsulhee hee.

Sa trecem la subiec. Eu vreau sa fac cateva videoclipuri pentru youtube. Eu ma pricep la photoshop si vreau sa fac un video cu asa ceva. Adica vreau sa fac Tutorial si SpeedArt (adica fac eu un videoclip care sa se miste repede ). Problema e ca nu stiu program cu care sa modific videoclip (in afara de Windows Movie Maker ). Cine imi da un program de fac video si unu de modificat primeste funda.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Sony Vegas Pro, este genial!

| cosminc explică (pentru Azµre):

Iti dau funda doar daca imi zici cv. Cand intru in My Compute -> Local Disk (Dhappy imi intra in alta pagina. ce as putea face?

| Azµre a răspuns (pentru cosminc):

În ce sens nu înțeleg ceea ce vrei să spui, când accesezi d-ul ce se întâmplă?

| cosminc explică (pentru Azµre):

Imi intra in alt Documen...

| Azµre a răspuns (pentru cosminc):

încearcă să accesezi cu click dreapta și open și vezi ce face

| cosminc explică (pentru Azµre):

La fel... face la fel

| Azµre a răspuns (pentru cosminc):

Nu știu ce spun nu îmi pot da seama fără să văd îmi pare rău, am încercat să te ajut cât am putut.

| cosminc explică (pentru Azµre):

Poti adauga cosminc02@yahoo.com sa vezi tu?

| cosminc explică (pentru Azµre):

Mai adauga-ma odata ca nu stiu ce s-a intamplat.