| lovegirl15 a întrebat:

Buna tuturor!
Vreau sa va cer o parere!
Tocmai mi-am creat un blog nou unde m-am hotarat sa postez cateva creatii de-ale mele. Credeti ca puteti arunca o privire, eventual sa cititi ceva, si sa-mi spuneti daca va place?
Multumesc anticipat!
P.S. : daca aveti de gand sa faceti doar comentarii rautacioase, puteti sa nu va mai obositi sa comentati.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Wow chiar ai talent, dar nu stiu cati stau sa citeasca atat

| Frumystefy a răspuns:

Imi plac foarte mult povestile tale... ai potential, dar eu nu am avut destula rabdare...
Te rog trimite-mi link-ul intr-un mesaj. O sa iti dau suscribe

| CarTooNXD a răspuns:

Da vreau. Si eu am cateva "poezii". Nu mi-am facut inca blog dar as vrea thinking

| lovegirl15 explică (pentru CarTooNXD):

Am lasat link-ul blogului meu intr-un comentariu mai sus, daca vrei sa te uiti. Si chiar mi-ar placea sa citesc cateva dintre poeziile tale, poate iti faci si tu blog.

| CarTooNXD a răspuns:

Acum am vazut laughing sunt nou pe TPU deci nu m-am uitat mai jos straight face