| MADALINAAAA a întrebat:

Cum poti pune o poza ca aspect pe profil la hi5? sper ca intelegeti ce vreau sa spun happy

4 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Dai la profilul meu. modifica aspectul. sus in dreapta dai la aspecte create de mine. apoi la pagina globala incarci fotografia pe care o vrei. dai pe sageata albastra pentru o mica verificare. apoi completezi acolo cu un nume dai la atasare fixat. pozitie mijloc.si salvare. apoi o sa scrie sus Succes bla bla si dai la aspecte create de mine si il alegi ca aspect pentru profil. uite adresa mea sa vezi cum iese http://dodopatratel.hi5.com

| Doddel a răspuns:

Sper ca ai inteles.

| Marijuana a răspuns:

Pai intri pe hi5 la poza care o vrei si o sa vezi ca undeva sus[deasupra pozei] spune ceva de genul "Fotografia de profil" clik si gatahappy

paaaa

| MADALINAAAA explică:

Nu sa pun poza ca imagine de profil ma referam, ci ca aspect...in fine, mersi oricum happy