| Deea_Andreea_1989_vPly a întrebat:

Cine imi da si mie imagini de se misca dar nu iluzi optice nu stiu cum se numesc pozele acelea!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Lisaaaaaaaaaaa a răspuns:

Se numesc gif-uri. Le poti gasi pe weheartit, sau pe google. Scrii "gifuri cu ( ce vrei tu, replici din seriale etc)". Funda? kiss

5 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Cu Instagiffer iti poti face si tu propriile gif-uri animate ( imagini care se misca), download aici : http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=18&lid=5664

| Exaizo a răspuns:

Se numesc gif. Imagini Gif.
http://lmgtfy.com/? q=imagini+gif
:D

| AndreeutzaDanutzaDanu1973 a răspuns:

Scrie pe Google "gif-uri". Gif-uri se numesc imaginile de care spui tu. :3