| geanii369 a întrebat:

Heii! Știți cu ce aplicație pot să fac Imagini care se "mișcă", nu știu cum se numesc. Dau fundă. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GIF-uri și poți să faci cu after effects.

| Crainstorm20 a răspuns:

Slow Motion si cauti aplicatie pe Google Play sau folosesti Photoshop si pui fotografiile in ordinea pe care o doresti si dai File--->Export. Gif big grin Funda?

| StochitaCatalin a răspuns:

Se numesc gif'uri.Cauta pe net png to gif si o sa gasesti o versiune online, doar urci pozele pe site si dai start si iti face animatia