| αlεxTzure a întrebat:

Daca ati putea sa va doriti ceva ce v-ati dorii?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| ovidiu8msn a răspuns:

Vreo 10 milioane de euro.

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sa nu mai iubesc pe cine nu merita.

| αlεxTzure explică (pentru whatevernvm):

Asta poti sa faci chiar tu fara sa te ajute cineva.

| whatevernvm a răspuns (pentru αlεxTzure):

Nu pot, am incercat.

| αlεxTzure explică (pentru whatevernvm):

Te lasi repede batuta, asa vrei sa faci? Tie nu-ti ordona nimeni

| whatevernvm a răspuns (pentru αlεxTzure):

Sunt o fire complicata, nu renunt usor la ce iubesc, chiar daca realizez ca nu merita.

| Ąήυţằ a răspuns:

Mi-as dori sa fiu muzica, ca sa intru in sufletul fiecarui om love struck.