| anonim_4396 a întrebat:

cum as putea sa mai iau in greutate am 1 68 si 54 de kg.As dorii sa ma ingras la picioare.

4 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Nu pune slanina pe tine, cauta sa faci masa musculara. Fa sport si mananca sanatos.

| www a răspuns:

Nu cred ca e cazul sa te ingrasi, e bine asa, dar pentru picioare ai putea sa alergi, sa mergi pe bicicleta etc.

| deeea28 a răspuns:

La 1, 68 cu 54 de kg eu zic ca arati foarte bine. Daca vrei tu neaparat sa faci picioarele mai mari, fa sport. Daca esti in liceu, poti sa-ti intrebi profesorul ce exercitii sa faci in functie de ce parte vrei sa dezvolti.Nu incerca sa te ingrasi, e pacat, vei avea timp destul dupa ce ai un copil sau chestii de astea, atunci te vei ruga sa slabesti si nu vei mai putea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vei lua 54 kg nu se vor depune la picioare decat 10 kg. nu e o varianta buna sa te ingrashi!