| Martianul a întrebat:

Daca ati putea sa va puneti o dorinta si sa fie imediat indeplinita ce v-ati dorii? Nu vreau chestii cum ca ati vrea sa fie mai multe dorinte, vreau sa vad ce v-ati dorii din toata lumea asta cel mai mult.Acum ziceti:?

Răspuns Câştigător
| Dragosgan a răspuns:

Pai cea mai de valoare dorinta pentru mine ar fi sa fie macar o zii in care in lume sa fie pece:In acea zii sa nu fie accidente de masini, omoruri, furturi, atentate teroriste etc. Daca aceasta dorina a mea s-ar indeplini ar fi o lume mai buna.Toate celelalte dorinte s-ar indeplini de la sine pentru ca in pace te poti intelege cu oamenii.Si sper in continuare ca aceasta dorinta sa se ideplineasca candva...

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa raman gravida.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Să-mi văd cartea în librării

| Bacemi a răspuns:

Mi-as dori sa fiu alaturi de fata visurilor mele.

| JeSa a răspuns:

Buna!, inelul de logodna il am, deci sa fiu ceruta de sotie de iubit!, Pa, pa!

| andreutz a răspuns:

Sa pot da timpul inapoi...atat...

| Leea1234 a răspuns:

Sa am casa mea!

| Barajag a răspuns:

Sa-mi recastig baietelulsad

| buburuzAndreea a răspuns:

Sa o fac bine pe mama mea. sad

| anda1313 a răspuns:

As vrea sa sune telefonul si el si sa ma invite la o plimbare.

| Mihai_6663 a răspuns:

Sincer... o motocicleta (mai exact un Kawasaki 636 `06)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-as dori sa mor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Brigaela sunt sigura ca ti se va indeplini, si citind raspunsul tau aceasta a devenit si dorinta mea in acest moment happy a fost ceva spontan, asa am simtit! ce sa iti zic... go la treaba laughing am o simpatie maxima pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa castig la loto pentru sa-mi ajut prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am un Bichonhappycatelus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas de mana de fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori sa ii omor in chinuri pe toti cei care m-au facut sa sufer atata in viata asta sa jupoi pielea de pe ei si la ii bag in saramura si apoi sa le dau foc. Sa le scot ochii si limba sa le torn plumb topit in urechi sa le tai mainile si picioarele si apoi sa-i dau la porci sa-i manance ca asta merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cea mai nebuna dorinta sa am niste veverite vorbitoare happyhappyhappyhappyhappyhappy

| ℓαυrıtα a răspuns:

Uita-te dupa l si maine vei fi sarutat/a:
LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLlLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
LLLLL
*Acum uita-te dupa Q si dorinta ti se va implini:

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOQOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
O. OOOOOOOO
*Acum e foarte greu, gaseste N:
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMNMM
*Acum gaseste greseala:
ABCDEFGHIJKLNMOPQRSTUVWQYZ
*Spune ceea ce-ti doresti dupa numaratoarea inversa:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Acum inchide-ti ochii si pune-ti o dorinta!
Acum pune acest mesaj in 9 comentarii si dorinta ti se va implini!

| Rizel a răspuns:

Sa trec testul la neuropsihologie T_T

| CoolGirlLoveYou a răspuns:

Sa ma iubeasca cel pe care il iubesc enorm...

| sonianovacov a răspuns:

Imi doresc in primul rand ca si DUMNEZEU sa castige contra celui rau si imi mai doresc mult sa fiu impreuna cu un baiat catalin!

| ioanamaria a răspuns:

Sa castig la loto pentru sa-mi ajut prieteni

| ioanamaria a răspuns:

Vreau o casa la munte.