| McO a întrebat:

Folosesc Google Chrome, De vreo 3 zile am observat că nu pot să dau share la nimic, de pe niciun site, către niciun site. Am observat treaba asta când am vrut să dau share unui video de pe Youtube către Facebook. Nu cred că problema este legată de vreunul din aceste site-uri, pentru că am încercat să dau share de pe Youtube și către Twitter/Linkedin, și de pe alte site-uri către Facebook, dar nu se întâmplă nimic, nu apare nici măcar fereastra nouă de share. Mă gândesc că are legătură cu setările browserului. Cum rezolv?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Masinadescris a răspuns:

Iti recomand urmatoarele: dezinstaleaza Google Chrome, si descarca apoi ultima versiune de Google Chrome, iar apoi il instalezi. Nu ar mai trebui sa intampini nicio dificultate apoi.

| McO explică (pentru Masinadescris):

M-am gândit la varianta asta, însă am o grămadă de site-uri marcate, și ar fi aiurea să stau să copiez linkurile undeva ca să nu le pierd prin reinstalarea browserului. Mă gândeam că merge și altfel.

| Masinadescris a răspuns (pentru McO):

Fa un back-up la acela marcaje.intri la marcaje,si dai pe exporta, si le salvezi undeva cu extensia html. apoi instalezi chrome, si intri la marcaje si dai importa, si le iei de acolo de unde le-ai salvat, si le ai iar.si asa la orice browser.

| McO explică (pentru Masinadescris):

Și-a revenit singur big grin.