| GeannyXdt a întrebat:

Folosesc Google Chrome si am Windows 7, daca are vreo legatura, si mi-a expirat windowsul.Si de atunci nu mai pot, de exemplu intru pe un site gen Facebook si vreau sa-mi schimb poza de profil si dai si nu merge, nu apare nici o fereastra nimic. Sau si pe alte site-uri. De ce nu merge si cum pot repara? Funda.

5 răspunsuri:
| jack993 a răspuns:

Incearca cu alt browser

| axel112 a răspuns:

Cu maxton e mai bun sau mozilla

| Kix a răspuns:

Dezactiveaza windous firewall si dupa activeaza windows-ul cu serial key original de la Windous 7. merge 100%. Testat de mine

| Kix a răspuns:

Dezactiveaza Windows firewall si dupa activeaza Windows-ul cu serial ky original de la Windows 7. Testat si merge 100%

| AnonimIlluminati a răspuns:

Trebuia sa opresti automatic updates..cand ai facut windows-ulbig grin