| Katty2013 a întrebat:

Hei:)Mi-am facut un site tumblr si vreau sa va cer parerea.http://ironruinsgladiator.tumblr.com
Ce parere aveti? Ce trebuie sa fac ca sa fie cum si a ma citeasca multi? Funda pentru cea mai buna idee:*

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Danilov_Diana_1995 a răspuns:

Pentru a fi cunoscut, în primul rând trebuie să faci rost de urmăritori. Cum? Ei bine, caută bloguri care te reprezintă și dă-le follow. Unele te vor urmări pe tumblr doar pentru că le urmărești și tu. După ce ai strâns cel puțin 100 de urmăritori poți să editezi blogul schimbându-i tema, adăugându-i un plylist, un cursor etc. Cel mai important este să scrii statusuri care arată cum te simți, ca oamenii să se regăsească în blogul tău. Uite tumblr-ul meu: http://un-anonim-trist.tumblr.com/

| Katty2013 explică (pentru Danilov_Diana_1995):

Dar cum sa adaugi un plylist si un cursor? Nu ma cam pricephappy