| FetitSa a întrebat:

Help. am imprimanta canon pixma ip2500 Mi.2. de curand mi-am reincarcat cartusul incolor. celalalt e gol. cand vreau sa scot ceva la imprimanta nu merge si imi scrie ca,, cartusul nu este la locul lui". am reinstalat imprimanta, am scos cartusul si l-am bagat la loc si tot nu merge. ce pot faceee? sa o scot din priza sa cumpar alte cartuse? nu inteleg de ce nu mergesad

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Pitri001 a răspuns:

Paihee heecred ca l-ai pus invers laughingadica ala incolor la ala color sti sau trebuie sa le pui pe amandoua

| Pitri001 a răspuns:

Sau daca e incolora pune cartusul la amndoua ce naibahee hee