| Rpgdei a întrebat:

Hey TPU
Astăzi am încercat sa îmi schimb data de naștere de pe Facebook
Având în vedere ca am Facebook-ul de când eram un (plod) am pus data de naștere aiurea.
Întrebarea e de ce nu mă lasă să o schimb îmi spune ca dacă am schimbat o recent sa aștept câteva zile, dar eu nu am schimbat o
Ajutor va rog

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| AlbNegru09 a răspuns:

Incearca sa nu o schimbi in aplicatia Facebook.
Intra pe google chrome pe Facebook, te conectezi si intri la setari.
Sigur vei putea, daca doresti tio schimb eu

| Rpgdei explică (pentru AlbNegru09):

Am reușit Mersi mult
Încă o întrebare dacă imu poti răspunde
De exemplu eu am pus o întrebare mai personala
Și un prieten de al meu și a făcut cont pe TPU și m-a adăugat la prieteni
Îmi poate vedea întrebările?

| FrateleRobert a răspuns (pentru Rpgdei):

Da, poate daca se uita pe profilul tau.