| Codrutsa a întrebat:

Mi-am schimbat data de nastere de la facebook acum o saptamana si vroiam sa o schimb din nou dar spune ca doar peste cateva zile o pot edita din nou. Deja a trecut o saptamana, cam cate zile mai trebuie sa astept? Vreau un raspuns rapid! Multumesc! Funda. :*

5 răspunsuri:
| wasilika24 a răspuns:

Cel putin trebuie sa treaca 15 zile

| Codrutsa explică (pentru wasilika24):

Oare pana prin 25 mai o sa pot sa o schimb?

| wasilika24 a răspuns (pentru Codrutsa):

Totul e posibil eu imi pot scihmba data de nastere macar si o data in zi big grin

| wasilika24 a răspuns:

15 zile cel putin trebuie sa treca

| LADYANONIMA a răspuns:

Cate zile a durat pana ai putut sa ti o schimbi? plzz astept raspuns