| hartmann a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva ce inseamna asta si cum as putea remedia situatia astfel incat sa mi se afiseze in office 2007?

http://imageshack.us/photo/my-images/835/33337574.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/543/91466618.png/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Cred ca ai nevoie de Adobe reader pentru a deschide acel fisier sau fisierul respectiv a fost creat intr-o versiune de office mai veche si a fost salvata sa se poata citi doar in acea vresiune nu si in una mai noua.
Numai bine.

| GreenHouseEnquieries a răspuns:

Eu nu stiu nimic despre asta

| hartmann explică:

L-am dus cuiva pentru corectare si cand l-am luat si l-am deschis arata exact ca-n pozele de mai sus!
cred ca l-a codat sau l-a facut corupt...habar nu am, dar ma intereseaza mai mult daca se poate rezolva...adica daca il pot converti in office etc