| A0n1mUL a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa fac dupa ce am uploadat un video pe youtube. sa i atasez o melodie am incercat si am dat pe audioswap si am ales o piesa de acolo la filling lucky si am dat post spune ca trebuie sa astept cateva minute am facut de mai multe ori si am asteptat. si totus nu merge ce sa fac?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| kevincosty a răspuns:

Mai bine ar fi sa il descarci de pe youtube, sa il introduci in Windows Movie Maker si de acolo sa adaugi melodia deaorece in Youtube poti adauga doar melodiile lor. Dupa ce termini de editat filmuletul il uploadezi pe youtube si stergei cel vechi.