| Florin_Necula_1976 a întrebat:

Am cont de youtube si am incercat sa bag un video de 10 minute...si imi spune ca trebuie sa astept 750 min sa se incarce.
Ce pot face sa se incarce mai repede?

4 răspunsuri:
| heldeN a răspuns:

Viteza ta upload este foarte mica + ai filmat pe o rezolutie mare

| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Asta depinde de internetul tau si de rezolutia pe care o are videoul.
Deci, ca sa ti se incarce mai repede, singura metoda este sa-ti maresti internetul, si sa ai viteza de upload cat mai mare.

| Florin_Necula_1976 explică (pentru Gh3oK1ll3r):

Si cum "maresc" Internetul?

| Gh3oK1ll3r a răspuns (pentru Florin_Necula_1976):

Suni la firma la care esti abonat si le ceri sa-ti mareasca viteza, desigur vei fi nevoit sa platesti mai mult lunar.