| anonim_4396 a întrebat:

Imi ziceti si mie un program tare de editare a pozelor, fundita

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
15 răspunsuri:
| Dezinteres a răspuns (pentru ValiTCM):

Cand dai link-uri. arunca si tu un ochi pe acolo.

OS Support Mac OS X 10.5 or later

| ValiTCM a răspuns (pentru Dezinteres):

Pai si daca e pentru Mac ce are? Ai specificat cumva sistemul de operare? Cand intrebi pune intrebare cum trebuie! happy

| T7uk a răspuns:

PhotoShop

| Borderline a răspuns:

Photoshop rullz.
Photoscape e caca.

| ValentinCN a răspuns:

Recomand photoshop-ul...
Pe site-ul http://lectii-photoshop.com/photoshop-gratis/ vei gasi si lectii photoshop de tot genul, dar si modul de instalare a programei si chiar de folosire gratuita si oricat a acesteia

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Photoshop e pentru trucaje mai mult, nu prentru editat. Eu iti recomand PhotoScape.

| Dezinteres a răspuns (pentru Tau_SuperErou_1995):

Nu stiu daca iti dai seama dar raspunsul tau este cel putin comic happy Foloseste google cu incredere si documenteaza-te inainte de a face asemenea afirmatii.

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns (pentru Dezinteres):

Argumenteaza si iti dau dreptate taicawinking

| Dezinteres a răspuns (pentru Tau_SuperErou_1995):

1.Cu "taica" vorbesti cu amicii tai.
2. Daca tot ai net...de ce nu deschizi google? Hai sa vedem ce zice pe site-ul adobe.com...
The newest version of Adobe® Photoshop® CS5 Extended software delivers all the state-of-the-art editing, compositing, and graphic design capabilities in industry-standard Photoshop CS5 plus breakthrough tools for 3D design and motion editing.

Foloseste google cu incredere...este prietenul tau.
O zi linistita

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns (pentru Dezinteres):

Mai tata, e o exprimare mai veche, nu e o insulta. Si lasa-ma cu goagalul tau, eu iti spun la ce se foloseste, nu la ce scrie pe un rahat de site ca foloseste.

| Dezinteres a răspuns (pentru Tau_SuperErou_1995):

Mi-am pierdut prea mult timp cu tine. Esti total pe langa subiect.
O zi linistita

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns (pentru Dezinteres):

Mai tata, e o exprimare mai veche, nu e o insulta. Si lasa-ma cu goagalul tau, eu iti spun la ce se foloseste, nu la ce scrie pe un rahat de site ca foloseste. Ca atunci cand x-ulescu cauta pe goagal un program de editat poze nu se uita la descrierea de pe Adobe.com, intelegi?

| bogdan1413 a răspuns:

Daca vrei sa modifici pozele incearca cartoonist e prea bestial laughing

| Noitzee a răspuns:

Photoscape incearcal este super bun si foarte usor.BTW Photoshop este foarte foarte greu.