| Nicoleta_Andreea_1997 a întrebat:

:*. Puteti sa ma ajutati cu un program de editare a pozelor care sa mareasca sau sa micsoreze ceva (Ex.:talia.)! Fundaaa! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Eu folosesc Helicon Filter e mic si destept, are functii multe, poti sterge semne, micsorezi nasul, ingrosi sprancenele, schimbi fundalul, iti faci ochii albastriwinking, cam tot ce vrei. Nu e avansat ca Photoshop sau Corel, dar e usor de folosit.

| Nicoleta_Andreea_1997 explică (pentru valentingb):

Imi poti lasa si linkul de unde pot sa-l descarc te rog?! Multumesc :*

1 răspuns: