| valeeExpress a întrebat:

Salut si La multi ani! Cat costa un PSP si cat costa un Play Station 2? Dar un telescop?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Depinde ce fel de persoana esti. Daca calatoresti mult iti iei PSP daca nu tot PSP happy PS2-ul este deja outdated fata de PS3, iar pe PSP poti juca orice joc apare pentru PSP insa pe PS2 nu poti cele de PS3 daca ma intelegi. Amanetul nu vinde doar bijuterii. Oricum daca ai bani iti sugerez sa il iei din magazin deoarece ai garantia ca va merge si nu vei avea vreo problema cu el(daca ai ai garantie pe elwinking )

7 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

PSP cel mai bine il cumperi din amanet laughing. Eu am gasit la 250 de lei un PSP modat cu husa incarcator 2 baterii 2 carduri 4GB si vreo 3-4 jocuri(originale). Un PS2 din magazin costa cam 500 lei. Un telescop poate ajunge si la cateva zeci de mii de lei, dar unul pentru tine(amator) ti-ar ajunge unul de 1-2-3 sute de lei.

| valeeExpress explică (pentru DeidaraXR1):

Si un PSP cat costa in magazin?

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru valeeExpress):

600 lei la pachet cu un joc(God of War, Need for Speed, Fifa)

| valeeExpress explică (pentru DeidaraXR1):

Tu ce imi sugerezi : PSP sau PS 2?
Cum adica la amanet? Acel magazin de bijuterii?

| valeeExpress explică (pentru DeidaraXR1):

Multumesc frumos, eu ma gandeam insa sa iau un PS2 ca ma pot juca cu prietenii pe el...

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru valeeExpress):

Asta este dezavantajul PSP-ului. Tu hotarasti de care ai profita cel mai mult.

| valeeExpress explică (pentru DeidaraXR1):

Multumesc frumos, pentru raspunsurile tale primesti o funda pe care o meriti din plin. Si iti multumesc ca ai stat sa iti bati capul cu mine.

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru valeeExpress):

Depinde ce fel de persoana esti. Daca calatoresti mult iti iei PSP daca nu tot PSP happy PS2-ul este deja outdated fata de PS3, iar pe PSP poti juca orice joc apare pentru PSP insa pe PS2 nu poti cele de PS3 daca ma intelegi. Amanetul nu vinde doar bijuterii. Oricum daca ai bani iti sugerez sa il iei din magazin deoarece ai garantia ca va merge si nu vei avea vreo problema cu el(daca ai ai garantie pe elwinking )