| Ryuuzuka a întrebat:

Vreau niste avatare cu Ridhima si Armaan:X din "Intalnirea inimilor".

6 răspunsuri:
| lebek01 a răspuns:

Dai click dreapta pe poza /si apoi salvare imagine ca. bafta https://www.google.com/......ps?/search la multi ani, un an nou fericit.

| Ryuuzuka explică (pentru lebek01):

Bine, dar asta puteam sa fac si eulaughing.

| lebek01 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Bravo.

| riddhima a răspuns:

fundita pls puppy dog eyes

| riddhima a răspuns:

Scuze da nu au mers linkurile

| PsyhoLynxLynx a răspuns:

Eu lucrez in Adobe Photoshop CS4 (PRINTRE CELE MAI BUNE PROGRAME DE GRAFICA). Daca doresti sa-ti fac un avatar personalizat.Doar da-mi un link cu ce vrei tu siti fac.Trimitemi un link cu ce vrei sati editez siti fac cat de repede pot.
Orice User al TPU-ului vede aces raspuns si doreste un avatar sa faca un nou topic (adica intrebare) si sa-mi trimita printrun mesaj cu linkul spre topic si am sa vad cu ce va pot ajuta.