| Bogdan-Costel_Chirea_1995 a întrebat:

Am facut comanda la cateva produse pe Aliexpress, dar dupa 2 minute le-am anulat. Aveti idee in cat timp imi rebaga banii in cont?! Sau nici macar nu a fost procesata cererea mea de cumparare de produse. Dau funda, merci!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

O sa primesti banii inapoi cand vanzatorul o sa accepte cererea de anulare. De obicei in maxim 24h daca nu a fost expediat produsul.

| Bogdan-Costel_Chirea_1995 explică (pentru Intruder19):

Au trecut 3 zile!

| Intruder19 a răspuns (pentru Bogdan-Costel_Chirea_1995):

Trimite un mesaj vanzatorului si vezi ce zice.