| DangerPlayer a întrebat:

Salut TPU: Am o problema atunci cand vreau sa descarc ceva dupa net.
Imi zice ca fisierele sunt deteriorate sau corupte, chiar si windowsu imi zicea asa cand l-am instalat, am incercat si alt windows care tot asa imi zicea, o fi din cauza la stik sau am un virus care nu pot scapa de el?
Dar totusi am formatat si tot hardul.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Daca zici ca ai formatat tot hardul, si nu numai partitia pe care vrei sa instalezi windows-ul..este prosibil intr-adevar sa fie un virus pe stick..sau poate sa fie virusat si windows-ul dupa el.

| DangerPlayer explică (pentru DataSoft):

Dar am formatat si sticul