| BlackHear7 a întrebat:

Salut tuturor, am si eu o problema foarte mare..am instalat windows 8...si ca stiu eu ce fel de om sunt, am uitat de toate fisierele mele..am formatat hardul ..mai e ceva de facut sau o las balta? voiam mai mult pozele si clipurile...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

''O lasi balta''! Ce vrei sa faci costa bani si nu ai siguranta recuperarii de 100%.
DiskGetor Data Recovery iti poate recupera, dar cum am zis mai sus nu e gratis programul.
http://www.diskgetor.com/.