| CatalinBo a întrebat:

Salut TPU! Stie cineva cum fac sa deblochez totate caracterele (sau macar o parte) din Naruto-Arena fara sa fac misiunile? FUNDA & VOT!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| Jackster a răspuns:

Tot ce poti face este sa hex-editezi fisierele de configuratie.

| CatalinBo explică (pentru Jackster):

Imi poti spune cum fac asta? ID: borascucatalin

| Jackster a răspuns (pentru CatalinBo):

Abia acum am vazut ca este un joc online...deci este imposibil sa deblochezi caracterele fara sa faci misiunile.