| AudiMclaren a întrebat:

In naruto arena cum fac sa imi deblochez caracterele? In afara de misiuni.Mai exista vreo alta cale? spuneti-mi VA rog!

3 răspunsuri:
| jjocuri a răspuns:

Salut frate am gasit eu ce ce vroiai poftim: http://www.megaupload.com/? d=L1SXH3Z7

| suprizaman a răspuns:

O alta cale este noul hack 2011. El iti deblocheaza toate caracterele.Eu consider riscant acest lucru si de aceea iti sugerez si tie sa faci asta pe un cont de nivelul 1 nou creat de tine.big grin

| SoNiCxXx a răspuns (pentru suprizaman):

Daca ai putea sa dai si un link care sa mearga... ar fi perfect