| Mihai_7203 a întrebat:

vreau si eu niste cd-key-uri pentru Assassin's Creed Brotherhood sau un link de unde le pot descarcaa pentru a juca online
Fundawinking!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Mihai, pentru a putea juca online iti trebuie jocul original! cd-key-urile care le gasesti pe net sunt doar pentru instalare, dar serverele de la ubisoft la care vei fi nevoit sa te conectezi pentru a juca online, nu iti va recunoaste serialul, fiindca nu este original! si serialele originale nu le gasesti pe net, trebuie sa cumperi jocul original, singura sansa.

Numai bine.