| prisacariustefan a întrebat:

Pe ce site pot juca online Assassin's Creed Brotherhood

10 răspunsuri:
| Moldoveanul a răspuns:

?

Assassin's Creed Brotherhood nu e un joc online. E un joc facut de Ubisoft care cred ca a costat peste un milion de dolari pentru a-l aduce la viata. Daca vrei sa il joci, trebuie sa te duci la un magazin de electronice si electrocasnice (Flanco, Media Galaxy, Altex, etc.) si sa il cumperi.

Daca vrei sa joci in multiplayer, deschizi jocul si dai click pe multiplayer. Sa te rogi sa mearga serverul lor.

| DemonWolf a răspuns:

ASA O PROSTIE NAM MAI AUZIT PANA ACUM rolling on the floor)))... Nu se poate juca cum a spus moldoveanu e facut de ubisoft una dintre cele mai bune companii de jocuri si sunt 4 jocuri pana acum assassin creed 1 2 3(brotherhood) si 4 ultimul aparut(Revelation) Leam jucat pe toate si is foarte smechere mi-au placut la nebunie dau o atentie la detalii inimaginabila big grin. Si moldoveanule eu nu le-am cumparat le-am tras de pe net si le-am jucat laughing

| Moldoveanul a răspuns (pentru DemonWolf):

Referitor la faptul ca nu le-ai cumparat: si ce e asa de grozav la faptul ca le-ai luat de pe internet? Stai linistit, alti 15 milioane de romani fac la fel. Nu e motiv de lauda

P.S. Daca nu te-ai dat mare mai sus atunci imi cer scuze daca te-am suspectat big grin

| DemonWolf a răspuns (pentru Moldoveanul):

N ui bai eu ziceam ca le-am tras... Si prin asta ziceam cai si mai bine si mai ieftin adica gratis sa le tragi nu sa le cumperibig grin...

| Moldoveanul a răspuns (pentru DemonWolf):

Scuze ca te-am banuit.

Apropo, Raul are dreptate. Assassins Creed 1, 2, Brotherhood, Revelations, si 3 (care apare in curand). Brotherhood si Revelations sunt continuari ale lui Assassins Creed 2. Sper ca ai inteles.

| DemonWolf a răspuns (pentru Moldoveanul):

Da am inteles... Si imi cer eu scuze big grin... A si AC 3 va fi ultimul. Si apare 31 octombrie anul asta mor de nerabdare big grin

| Raul_Giblak_1969 a răspuns (pentru DemonWolf):

winking,scuze si eu ca team facut spart, imi pare bine ca acum stii si tu ca apare 3, si ca revelations si brotherhood sunt continuari de la assassins creed 2winking

| KadasteR a răspuns (pentru DemonWolf):

Sa radem si noi de tine... Exista intr-adevar 4 jocuri dar sunt in felu urmator : Assassin`s Creed; Assassin`s Creed 2 : - Brotherhood
- Revelations Deci ultimele 2 sunt ramuri ale AC 2... In toamna apare AC3 si s-ar putea ca acesta sa fie ultimul din gama... Si te dai mare ca le iei de pe net gratis : 1 la mana asta se cheama piratare si 2 la mana mai nimeni nu da bani pe jocuri. mai ales in in tara la noi laughing Eu cel putin n-am dat in viata mea bani pe jocuri laughing

| Raul_Giblak_1969 a răspuns:

Demon wolf, exista assassins creed 1, 2, brotherhood, revelations, si in toamna apare 3-u spartule

| DemonWolf a răspuns (pentru Raul_Giblak_1969):

rolling on the floor))))))))))))))))))))) a deci esita 1 2 4 si apare 3? Esti genial rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Assassin Creed 3= Assassin Ceed Brotherhood Desteptule laughing Ma daca esti prost de puti de ce deschizi gura?