| IonutBlogger a întrebat:

Un site pentru a speria oamenii, Ala gen cu Jeff the killer care-ti apare pe un website. Poza GIF adica... Gen, tu intrii pe site-ul respectiv si e un om care tipa si te sperie...
funda.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

Http://goo.gl/m4U3O5 Asta e mai de groaza.

| IonutBlogger explică (pentru ShyAttat_Danyel_1990):

Haha, multumesc, vreau sa-i fac farsa lu' fratimiu, gen pun un site, si il aranjez cum vreau eu, si dupa il redirectioneaza spre chestia aia, site-ul il voi numii redtube, ca sa-l atraga mai bine laughing))))

| R0VER a răspuns (pentru ShyAttat_Danyel_1990):

@ ShyAttat_Danyel, asta chiar te sperie!
esti de belea, man! laughing))

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns (pentru R0VER):

Nu ai ce zicelaughing))