| RaisaGirl a întrebat:

Va rog, spune-ti-mi si mie cum pot sa fac sa nu mai primesc o groaza de mail-uri de la notificarile dupa facebook, deoarece am mailul plin de asa ceva si nu mai doresc.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| aliosha76 a răspuns:

Mergi in contul meu/setarile contului/notificari, si debifeaza toate casutele (sau care vrei) de subt pliculet. (acu da si tu o fontita ca e gratis ) big grin

| Emma_3250 a răspuns:

Daca sunt notificari de la jocuri poti bloca jocurile. Daca ai fost etichetata intr-o poza stergi tag-ul(asta daca nu vrei poza--asa nu vei mai primi mail-uri de la comentariile lasate la poza in care ai fost etichetata).La restul poti umbla la "Contul meu".