| alinadionisie a întrebat:

Cum pot sa nu mai primesc prin mail notificarile si posturile de pe Facebook? Va rog. FUNDA

Răspuns Câştigător
| AlexCiobi a răspuns:

Intri la setarile contului dai la email si dai editeaza si iti scris alt email
Funda?

3 răspunsuri:
| AlexCiobi a răspuns:

Schimbati emailul tau cu altul care sa fie tot al tau dar sa fie numai pentru facebook
Funda>?

| alinadionisie explică (pentru AlexCiobi):

Si cum fac asta?

| AlexCiobi a răspuns (pentru alinadionisie):

Intri la setarile contului dai la email si dai editeaza si iti scris alt email
Funda?

| mysterhope a răspuns:

Intri pe mail si dai click pe notificarea sau postu respectiv si jos scrie "sa anulezi abonarea"winking