| RemusCosma12 a întrebat:

Virus facebook: postãri
Salut. Am o problemã mai urgentã pe care nu o pot rezolva. M-am conectat la fresh-quizz ca sã fac un test online și de atunci pe facebook tot apar postãri de la ei, pe care cică le distribui eu, dar nu. Nu le distribui eu, nici nu sunt online când se întâmplă asta. Sunt retardate. Un exemplu:,, Află ce poziție sexualã ți se potrivește".
Cum plm scap de ele, să nu se mai posteze?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Nyy2003 a răspuns:

Multi au aceasta problema...

| dansysro a răspuns:

Mergi la - setari - aplicatii si elimina aplicatiile care nu le cunosti sau nu-ti sunt necesare... daca ai noroc asta e tot