| AndreeaHoran a întrebat:

Am o problemă cu Facebook-ul, de fiecare dată când vorbesc cu cineva sau postez ceva îmi apare un link care se trimite automat chiar şi atunci când vreau să postez ceva ( comentarii, postări ). Trimite linkul unei poze cu o femeie dezbrăcată. Link-ul acesta l-am primit şi eu de la cineva. Nu ştiţi cumva, cum să scap de acel virus? Am încercat şi cu Norton dar nu merge. Vă rog ajutaţi-mă puppy dog eyes

1 răspuns:
| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Buna.Problema ta e ca ai un virus care iti trimite automat un link catre alte persoane in care in acel link e si virusul.Persoana care primeste acest link si da click pe ea ii intra virusul in calculator si se firuseaza toate fisierele.Solutia ar fi sa scanezi cu un antivirius foarte bun iti recomand Avast sau un alt antivirius, sau daca nu sa reformatezi calculatorul. Sanatate si mult succes! Funda?