| delonia a întrebat:

Vreau sa va intreb:mi-am facut cont pe youtube si mi l-am sters si acum vreau sa imi fac altul dar am observat ca desi mi-am sters contul de pe youtube tot se conecteaza si la google si ma deranjeaza asta, deci pot sa imi sterg contul de pe google? ca eu vreau sa imi fac alt cont pe youtube si mereu zice sa ma conectez la google. ce trebuie sa fac?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti sa-ti faci cont pe youtube dar cu aceeasi adresa de la google! Youtube este un site facut de google! deci nu poti cu 2 adrese diferite! O singura adresa la 2 conturi! Poti doar sa-ti faci alt ID de exemplu si alt cont google dar nu vad interesul. Deci raspuns final: Amandoua merg cu un singur cont unic!