| trompyta a întrebat:

Mi-am facut cont de google + ca sa pot sa-mi fac cont de youtube, dar contul de youtube folosea numele real de pe contul de google +; asa ca mi-am facut inca un cont de yt pe contul de google. Intrebarea mea este: Cum fac sa nu ma intrebe mereu cand intru pe yt ce cont vreau sa utilizez? Nu pot seta doar un cont de youtube? E chiar stresant sa fii mereu intrebat straight face
Funda!

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Stergeti tot contul si fa-ti unul nou, asa vei rezolva problema.

| trompyta explică (pentru Seepty):

Greseala mea de formulare ^^ mi-am facut cont de yt si mereu cand intru am intreaba pe ce CANAL de yt vreau sa stau happy pentru ca la un cont de google + poti sa-si faci ~50 canale yt...si cel principal [main channel] foloseste numele adevarat, respectiv cel de pe google + si nu pot sterge acel canal nici sa-l separ de contul de google + straight face

| profil6568923 a răspuns:

Sterge datele din browser.
Ce browser folosesti?