| Ana92001 a întrebat:

1)Va exista si sezonul 3 in Violetta?
2)De ce se reintoace Tomas in Spania?(pentru. ce care au vazut sezonul 2)
3)E adevarat ca Violetta nu va mai fii cu Tomas deoarece vio il va prinde pe Tomas cu alta fata?

14 răspunsuri:
| AIPS a răspuns:

1. Da va exista
2. Nu spune, dar s-ar putea sa-l fi scos regizorii din film pentru ca l-au prins cu droguri pe platoul de filmare
3. NU

| Zoey112 a răspuns:

Nu se stie daca va fi sezonul trei din violetta inca

pai din cate am vazut eu la tv pana la urm atomas nu se mai intoarce in Spania pentru ca ludmila ii gaseste tatalui lui tomas un loc de munca acolo in zona

si in prezent violetta e impreuna cu leon dar probabil ca pana la sfarsitul serialului tomas va fi cu violetta

| Ana92001 explică (pentru Zoey112):

Pai pentru intrebarea 2 ma refeream din sezonul 2...ca in sezonul 2 tomas se reintoarce in Spania! oricum mersi...

Răspuns utilizator avertizat
| xDirectioner5 a răspuns:

Da, va exista sezonul 3! Au opriz vizoalizarea din Spania pentru a filma si o parte din sezonul 3!
Tomas nu se va mi reintoarce in film deoarece are o problema personala, iar in film se presupune ca pleaca de tot in Spania! :* Violetta nu va fi cu Tomas pentru ca nu se va putea pentru ca el va plecat in Spania dar ei se vor saruta! :*

| goldgaby100 a răspuns:

1)Va exista sezonul
2)tomas a fost scos pentru ca se droga
3)nu e adevarat pentru ca tomas intr-un fel nu mai exista in violetta

| Delia5 a răspuns:

1)Sezonul 3 din Violetta se filmeaza deja in Argentina, si va aparea curand si la noi dupa ce se vatermina sezonul 2. 2)Poate ca singurul lucru care il mai tinea in Argentina e Vio, si ea va fi cu Leon, deci nu va mai avea oricum ceface. 3)Poate cavamai fi macar o data pentru ca tine la amandoi happy

| madalinabaiamare a răspuns:

‪#‎Data1‬ : Angie va reveni în Violetta3, si German ii va cere iertare pentru că a mintit in legatura cu Violetta ( Ei au inceput o noua relatie, si au o fiica pe nume " Julieta ").
‪#‎Data2‬ : Violetta si Leon a început o nouă relatie, dar cu noi personaje care vor crea probleme intre ei doi.
‪#‎Data3‬ : Cei care ruina relatia dintre Violetta si Leon sunt " Sofia si Tomas " ( sezonul 1 ).
‪#‎Data4‬ : Mora va fi un nou personaj, care este de fapt sora lui Diego, care locuieste în Buenos Aires, si sa alăturat la OnBeat Studio, si care se va indragosti de Maxi, care va crea probleme intre el si Naty.
‪#‎Data5‬ : Violetta si Tomas se vor saruta de 2 ori.
‪#‎Data6‬ : Leonardo va fi noul personaj ( care se îndragosteste de Angie ), Joaquín el va fi cel care va încerca să o indeparteze pe Ludmila de Federico.
‪#‎Data7‬ Olga si Ramallo se vor căsători.
‪#‎Data8‬ : Selena Gomez va fi noul membru, interpretat de " Tatiana " (cea care se va indragosti de Leon si va avea o relatie de "prietenie" cu el, fiind de asemenea, inamica Violettei)
‪#‎Data9‬: Ludmila va fi confuza si va avea un sărut cu Joaquin.
‪#‎Data10‬ : Demi Lovato ( nou membru ), se va indragosti profund si va fi atrasa de Leon
‪#‎Data11‬ Violetta ii compune un cantec de dragoste lui Leon.
‪#‎Data13‬ : Leon saruta o alta fata care nu este Violetta.
‪#‎Data14‬ : Violetta si Thomas cântă un cântec de dragoste, care il face pe Leon gelos.
‪#‎Data15‬ : Violetta si Leon va foarte sarut pasional, în care Leon spune: " Te iubesc dragostea mea. "
Scuze ca nu e tradus bine!

| Russ_Danielutssa_1976 a răspuns:

Salut da va exista violetta 3 si se va reintoarce tomas si o fata pe nume sofia va aparea personaje noi:mora etc.mora este sora lui diego si se va baga intre maxi si naty
tomas si violetta am auzit vor avea 2 saruturi
Am auzit ca Gregorio isi va deschide un loc si va concura cu on beat deci asa am auzit sper ca te-am ajutat

| Tatiana2001 a răspuns:

Tot ce stiu est ca pana la finalul episoadelor vor fi impreuna.

| Dragomirescu_Alexandra_Catalina_1990 a răspuns:

1)Nu exista sezonul 3
2)tomas pleaca si nu se mai intoarce
3)nu e adevarat

| TheTh0r a răspuns (pentru Dragomirescu_Alexandra_Catalina_1990):

Omule,Sezonul 3 deja se filmeaza din aprilie 2014.

| Niculae_Voaides_1969 a răspuns:

1.Da va exista sezonul 3. 2. Din baie am auzit eu in Violetta 2 nu a putut pentru ca producatorii lau prins ca se droga dar in sezonul 3 se va intarece si el cu o inca fata pe nume Sofia vor intra in relatia Leonetta 3.Cred ca da