| tensazangetsu a întrebat:

am asa o intrebare la voi cum credeti profesorii au voie sa loveasca elevii? p. s scuze de categorie

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

In nici un caz as fi de acord! E un abuz pedepsit prin lege! Au trecut acele vremuri de trista amintire!

| Shobu a răspuns:

Pai... din cate stiu eu, NU! Aveau voie [parca] cand erai 3 semestre. Acum nustraight face
Profesorii care lovesc elevii [in prezent] ar trebui sanctionati straight face

| tensazangetsu explică (pentru Shobu):

Asa cred si eu da pe directoare si pe diriga nu o pre intereseaza problemele asta