| DeeaDLove12 a întrebat:

Buna TPU am o foarte mare impresie ca colega mea de banca vrea sa imi fure prietena si sa ma cupleze cu un retardat fiindca a facut un desen si a scris ca e de la mine pentru el straight face
cine ar face asta la cel mai tantalau din clasa de la mine yuuu
vrea sa se creada si mai tare decat mine dar ea tot ce stie stie de la mine.Si ea ca vai cica vreti sa facem concurs de desenat si sa va jurizez eu desenele nu a fost corect ca eu nu am terminat desenul si normal ca pe al ei l-a ales deja ma enerveaza era pe punctu ca ea sa se mute cu prietena mea in banca si eu sa raman cu capsomanu ala -_-
Siii...aaa...ca sa nu se barfeasca ca eu is cu ala[Yuuuuuu] am zis ca imi place de alt >baiat:" Da nu stiu ce sa zic ca daca imi place de el sau nu e complucat
Sunt 2 intrebari in 1:
Cum pot sa castig "batalia" dintre mine si colega mea de banca?
Cum de il plac pe acel baiat aaa da cand am iesit de la scoala stateam fara sa stiu langa el si mam inpiedicatlaughing

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Il placi pentru felul lui de a fi, iar cu colega eu in locul tau i-as plati cu aceeasi moneda.Incearca sa o cuplezi pe ea cu ala si incearca sa te apropii mai mult de prietena ta ca sa nu rupa legatura dintre voi.Cu siguranta e invidioasa pe tine.